PVC pláštěnka - Igelitová pláštěnka

22.01.2010 23:06

Pláštěnka,

    hodně atraktivní a diskutovaný typ igelitového šatníku. Známe pláštěnky průhledné, barevné, mléčně průhledné, šité, svařené, lepené, s kapucí nebo bez. Zapínání na zip, s druky, velikostí krátké, dlouhé... Jen odhadem zjistíme, že lze zkombinovat hodmě možností a vznikne originální pláštěnka. Jsou lidé kteří ji používají do nevlídného počasí a jsou lidé, kteří ji používají i když svítí sluníčko, když prší, na procházkách, ale i doma, jen tak, nebo při milování. Zarazily jste se? Je to tak. Kdo nezkusil a nezažil asi nevěří. Pro mnohé z nás jsou právě  pláštěnky stejně vzrušující jako pro jiné luxusní krajkové prádlo.

    Díky zkombinování mnoha možností získáte sexy oblek, který hladce obepne vaši postavu a zvýrazní svůdné křivky, popřípadě může volně splývat. Vše je otázkou fantazie. Hladký igelitový materiál ze kterého jsou pláštěnky vyráběny zaručí velmi příjemný hmatový vjem. Stačí si pláštěnku obléci na nahé tělo a nechat se přez ni pohladit rukou nebo ohřátým ručníkem. Rychle si na tento pocit zvyknete a nebudete chtít přestat. Pokud je pláštěnka vybavena velikou kapucou, můžete si ji přehrnout přes oči, nos i ústa a vnímat dotek pláštěnky celým tělem aniž by vás rozptylovaly jiné vjemy.

    Protože je pláštěnka  přijatelným oděvním prvkem na veřejnosti, lze v ní  ideálním způsobem zažít trocha adrenalinu už jen tím, že pod ní může být oblečeno něco neméně zajímavého. Pokud se tedy rozhodujete, jaký typ obleků pro vás bude ten univerzální, jistě zvítětí pláštěnka. Jestliže vám bude vytvořena na míru a s prvky které si sami zvolíte, budete mít originální kousek, který vám díky střihu skvěle padne. Taková pláštěnka je  vždy o několik stupínků hodnocena atraktivněji než běžně dostupná igelitová konfekce.